Молитву помолилось 36157 раз

Молитва на вервиці за здоров’я

Авва Отче!!! Іменем Ісуса Христа прийми цю молитву на вервиці за ПРОЩЕННЯ ГРІХІВ,ГОСПОДНЄ БЛАГОСЛОВЕННЯ,ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА І ЗДОРОВ’Я:

Тараса Божани Григорія Роксолани Побратимів Катерини Катерини Катерини Катерини Давида
Ангелінку Василинку Володимира Ярослава Побратимів Остапа,Олі Божани Григорія Роксолани Даниїла
Побрати Побрати Побрати Побрати Побратимів Воїнів Божани Григорія Роксолани Надії
Христини Божани Григорія Роксолани Побратимів Тараса Божани Григорія Роксолани Ростислава
Григорія Роксолани Побратимів Ярослава Григорія Роксолани Побратимів Божани Григорія Юлії

Ім'я

Прошу помолитися за здоров'я:

Після закінчення молитви Ви зможете додати ім'я до списку, і за цю людину помоляться 45 раз. Хай возвеличиться Господь!

ТАЇНСТВА НА ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДУ ЧЕТВЕР ПЯТНИЦЮ СУБОТУ НЕДІЛЮ

Молитва на вервиці за здоров’я

Після закінчення молитви.Ви зможете додати ім'я до списку,і за цю людину помоляться 45 раз.Хай возвеличиться Господь!!!

Справи, за виконання яких можна отримати повну індульгенцію(відпуст) в будь-який день: молитва на вервиці Пресвятої Богородиці;

   Повна індульгенція пов'язана з особливими вимогами: 1) Після здійснення сповіді людина має бути повністю вільна від пристрасті до будь-якого (навіть найдрібнішого) гріха. Вона повинна уникати будь-яких бажань, що перечать волі Божій і щиро прагнути посвятити своє життя Богові. 2) В неї має бути твердий намір отримати повну індульгенцію. 3) Вона повинна приступити до Святого Причастя. 4) Їй слід молитися в наміреннях Святійшого Отця (тобто в тих наміреннях, в яких Папа молиться за всю Церкву, окремі спільноти вірних і окремо за певних людей).До Папи має бути синівське відношення, і їм належить підтримувати його Апостольське Служіння. При цьому сама молитва може бути довільною - наприклад, "Отче наш" або "Радуйся, Маріє", і т.д.

вервиця за здоровяБернард Шоу якось сказав, що сучасна людина надто перейнята усім іншим, щоб думати про свої гріхи. Кожен грішник є утікачем. Таким як Адам, коли ховався від Бога. Багато хто сьогодні сприймає молитву так, як авіатор парашут. Він сподівається, що, можливо, цей парашут йому і не знадобиться, але він може стати в пригоді, коли доведеться вистрибувати з літака. Та молитва, як описав і навчав наш Господь, є чимось набагато більшим. Одним зі способів у цьому переконатися стане Молитва на вервиці за здоров’я тих, кого ми любимо, кого цінуємо. Звідси ми бачимо, що насправді молитва – це піднесення розуму і серця до Бога. Молитва – це діалог. Цей діалог реалізується у двох заповідях: люби Бога і люби ближнього свого. Молитва – це єднання, розмова, захоплення, покута, щастя, праця, відпочинок, прохання, підпорядкування. У молитві не слід багато говорити. Коли ми приходимо до лікаря, то не розповідаємо йому скоромовкою про свої симптоми. У Святому Письмі сказано: «Говори, Господи, слуга твій слухає» (1 Сам. 3:9). Звідси випливає, що молитва не є вулицею з одностороннім рухом. У ній ми маємо і говорити, і слухати. Молитва на вервиці за здоров’я стає особливо актуальною під час посту і дозволяє нам прислухатися саме до своєї душі. Однак слід наголосити – не перетворюйте усі свої молитви на прохання. Не дозволяйте, щоб ваше ставлення до Бога зводилося до фрази: «Дай мені!». Прохання – це важлива частина молитви, але така молитва не буде досконалою. У своїх особистих присвятах ви мусите пам’ятати, що ваші молитви мають іти з глибини вашого серця. Нехай ваші молитви завжди будуть особистими. І навіть тоді, коли ви промовляєте певні молитви про прощення гріхів і літургійні молитви, будьте уважні до Бога. Нехай завжди мотивом вашої молитви буде любов. Не варто думати про ваші стосунки з Господом, як про стосунки слуги і Пана, а як про стосунки між закоханими. Тоді ваші молитви нагадуватимуть слова античного поета Осоніуса, який писав: «Жінко, будьмо такими, як у нашу першу шлюбну ніч». Молитва на вервиці за здоров’я – також свідчення любові до ближнього. Вервиця – наче слово, поєднане з музикою. Ця молитва поєднує фізичну дію, коли ми перебираємо пальцями намистини, розумову, коли роздумуємо про радісні чи сумні таїнства нашого Господа і Його благословенної Матері, а також голосову дію, коли ми промовляємо молитву вустами. Молитва на вервиці за здоров’я – не монотонна розмова з Богом. Її можна порівняти з тим, як закохані зізнаються щоденно одне одному в коханні. Їм це ніколи не набридає. Ми любимо інших з потреби. Натомість Бог любить нас не тому, що потребує нас, а тому, що Він уклав у нас частку своєї любові, і від цього ми стали вартісними. Коли Бог просить, щоб ми любили Його усім своїм серцем, усім своїм розумом, усією своєю душею, то тільки тому, що Він хоче, аби ми були щасливими.

Заробити гроші можна на сайті заробіток онлайн

   Молитву на вервиці ініціював св. Домінік, засновник Ордену Проповідників. Удосконалив її, майже витягнув із забуття і активно поширював інший домініканець — блаж. Ален де ла Рош (Алан Рупе) у XV столітті. 1464 року йому об’явилася Пресвята Діва, давши 15 обітниць для тих, хто ревно молитиметься Розарій. Ось вони:

  1. Хто служитиме Мені молитвою святого Розарію, той отримає виняткові благодаті.

  2. Обіцяю Мій особливий захист і найбільші благодаті тим, хто молитиметься Розарій.

  3. Розарій стане зброєю проти пекла, знищить, зменшить гріхи, подолає єретиків.

  4. Він зробить так, що чесноти й добрі діла розквітнуть; він отримає від Бога прещедре прощення для душ; він відведе серця людей від любові до світу і його марноти; він піднесе їх до прагнення вищих речей.

  5. Душа, яка Мені ввіриться через молитву Розарію, не загине.

  6. Кожен, хто побожно молитиметься святий Розарій, при цьому роздумуючи над святими таємницями, не зазнає нещасть, не пізнає гніву Божого, не помре наглою смертю; він навернеться, якщо це грішник, а якщо праведник, то вистоїть у благодаті й осягне вічне життя.

  7. Хто матиме істинну побожність до Розарію, той не помре без Таїнств Церкви.

  8. Вірні у молитві Розарію матимуть у житті й при смерті світло Боже та повноту Його благодаті.

  9. Я звільню з чистилища тих, хто практикував побожність до святого Розарію.

  10. Вірні діти Розарію заслужать високий ступінь слави в Небі.

  11. Отримаєте все, про що просите, відмовляючи Розарій.

  12. Усіх, хто поширює Розарій, я згадуватиму в їхніх потребах.

  13. Я отримала від свого Сина обітницю, що всі захисники Вервиці матимуть за заступників увесь Небесний двір на час життя і в годину смерті.

  14. Усі, хто молиться Розарій, — Мої сини і брати мого Єдиного Сина Ісуса Христа.

  15. Побожність до Мого Розарію це великий знак призначення для Неба.